Žemėlapis

 

pirtys pirtis pirciu gamyba sauna garine sauna for sale pirtys dvieju aukstu kaina pirties noriu pirties

 

 


 

 

 

 

 

 

Sauna 60 - 100m2

Pirtis „FrenkRRR“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 12 – 15 žmonėms. Pirtis „FrenkRRR“ yra su pilnu antru aukštu, kuriame galima įrengti du miegamuosius sau ir savo svečiams kurie galės pailsėti po kiekvienos pirties perimosi procedūros. Jums tereikės susikviesti draugus bei kaimynus – kaitintis ir maloniai leisti laiką.

 

vpirtys pirtis sauna for sale pirciu gamyba pirciu projektai garine pirtys medine pirtys pirciu kaina

 

Sauna 60 - 100m2

Pirtis ,,Rasa“ yra gan erdvi, specialiai sukurta dideliu šeimynų jaukiam poilsiui. Pirtyje gali atsipalaiduoti 10 -13 žmonių. Pirtis yra pilnai įrengta.

 

 

Sauna 60 - 100m2

Pirtis „Violeta“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 12 – 15 žmonėms. Pirtis „Violeta“ yra su pilnu antru aukštu, kuriame galima įrengti du miegamuosius sau ir savo svečiams kurie galės pailsėti po kiekvienos pirties perimosi procedūros. Jums tereikės susikviesti draugus bei kaimynus – kaitintis ir maloniai leisti laiką.

 

 

 Sauna 60 - 100m2

Pirtis „Vilijam“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 12 – 15 žmonėms. Pirtis „Vilijam“ yra su pilnu antru aukštu, kuriame galima įrengti du miegamuosius sau ir savo svečiams kurie galės pailsėti po kiekvienos pirties perimosi procedūros. Jums tereikės susikviesti draugus bei kaimynus – kaitintis ir maloniai leisti laiką.

 

 

Sauna 60 - 100m2

Pirtis ,,Kernave“ yra gan erdvi, specialiai sukurta dideliu šeimynų jaukiam poilsiui. Pirtyje gali atsipalaiduoti 10 -13 žmonių. Pirtis yra pilnai įrengta.

 

 

Sauna 60 - 100m2

Paprasti gyvenimo malonumai ir jauki aplinka – tai yra tos gėrybės, kurias gali pasiūlyti pirtis „M66T“. Pirtis yra dviaukšte antrajame aukšte galite įsirengti patogius miegamuosius. Pirtis yra pilnai įrengta kartu su dušu.

 

 

Sauna 36 - 60m2

Pirtis „Frenk“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 12 – 15 žmonėms. Pirtis „Frenk“ yra su pilnu antru aukštu, kuriame galima įrengti du miegamuosius sau ir savo svečiams kurie galės pailsėti po kiekvienos pirties perimosi procedūros. Jums tereikės susikviesti draugus bei kaimynus – kaitintis ir maloniai leisti laiką.