Žemėlapis

 

pirtys pirtis pirciu gamyba sauna garine sauna for sale pirtys dvieju aukstu kaina pirties noriu pirties

 

 


 

 

 

 

 

 

 Sodo namelis FRENK 7,18x7,8

Sodo namelis - kiekvienos sodybos atributas, kur galima ne tik puikiai pailsėti, bet ir pagerinti sveikatą. Sodo nameliai Lietuvoje visais laikais buvo labai populiarius, ir šis populiarumas vis dar neblėsta - gausu sodo nameliu mėgėjų, kurie vertina kokybiškai pastatytus bei įrengtus sodo namelius. Nors dabar jau turime galimybę įsirengti erdvu butą, vis dėlto jis negali suteikti tiek įspūdžių ir džiaugsmo, kiek kaimiškas sodo namelis, kai atsigavės ir kupinas jėgų gali pūkštelėti į ežerą ar upę.

Sodo namelis „Frenk“ yra 7,8m ilgio ir 7,18m pločio. Sodo namelio plotas 56m2. Dviaukštis  sodo namelis iš rąstų yra šildoma malkomis. Užpilami juostiniai pamatai, kurie gali išlaikyti apkrovą nuo 5 iki 10 tonų. Sodo namelio „Frenk“ išorinės sienos yra 240mm Twinskin, vidinės sienos karkasinės, yra įmontuojami euro langai su stiklo paketais, kurie apsaugo nuo visokiausiu garsu lauke ir užtikrina jums ramybe ir jaukia tylą. Išorinė mediena impregnuojama ypač kokybišku impregnantu norint suteikti jai ilgaamžiškumo ir apsaugoti nuo drėgmės, purvo, kenkėjų ir t.t. įsiskverbimo. Sodo namelio stogas yra dengiamas 150mm profiliuota skarda ir apšiltinamas 20 centimetrų akmens vata, kuri yra nedegi ir apsaugos sodo namelį nuo gaisro. Stogo dangą galima keisti į bet kokią pageidaujamą, jei reikia priderinti prie šalia esančių pastatų. Sodo namelyje „Frenk“ yra įmontuota plastikinė lietaus nuvedimo sistema, kuri gali atlaikyti tikrai nemažas sniego apkrovas.

    

Jūsų sodo namelio sienos yra renkamos iš kokybiškos medienos ,,Twinskin“. Twinskin sienos yra ypatingos tuo, kad pirčiai su tokiomis sienomis nėra būtina vėdinimo įranga, medinės sienos “kvėpuoja”, tai patvirtina moksliniai tyrimai. Per medines sienas patenka oras. Twinskin sienos drėgmę automatiškai reguliuoja be papildomos termoizoliacijos. Sodo namelis iš Twinskin sienų labai greitai įšyla, ją lengviau prižiūrėti ir ji yra saugesnė priešgaisriniu požiūriu, kaip minėta anksčiau viduje esanti akmens vata yra nedegi.

    

 

Jūsų sodo namelis gali būti pastatyta ant bet kokio pamato. Tai galima derinti su jūsų lėšomis. Nes būtent mes galime pasiūlyti keliu tipu pamatus, tai: visiems žinomus ir labai populiarus juostiniai pamatai, ąžuoliniu kaladžių pagrindą arba senovini pamatą tai akmenys.

    

Sodo namelyje yra pilnai įrengta elektros instaliacija (apšvietimas sumontuotas sodo namelio viduje bei terasoje), yra įrenginėjama santechnika. Sodo namelyje yra įrengtas ne vienas toks būtent kambarys yra antrame ir pirmame gan erdvus kambarys skirtas 7 – 10 žmonėms, kuriame sukurtas jaukus jaukus šeimyninis interjeras, yra židinys, prie kurio galima grožėtis naturaliai degančia liepsna, spragsėjimu. Kambaryje sėdint ant suoliuko ir gurkšnojant arbatą, pėdas, kad nesušaltų galima atremti į šiltą krosnies mūrą. Taip pat sodo namelyje yra įrengtas du kambariukai jūsų pačiu paskirčiai, jeigu norit galit ten įrengti poilsio kambarėli savo mielėms svečiams arba virtuvėle skaniems patiekalams gaminti. Jūsų pačiu patogumui ir komfortui sodo namelyje ,,Frenk“ yra įrengtas dušas ir WC.

    

    

Atsibodo kasdienė rutina?!... Jau nuo senų laikų sodo namelis gryname ore yra ne tik sveikatos šaltinis, bet ir poilsio ar pramogų vieta, todėl paįvairink savo laisvalaikį sodo namelyje „Frenk“. Šis puikus sodo namelis atgaivins tavo sielą ir nuims stresą!