Žemėlapis

 

pirtys pirtis pirciu gamyba sauna garine sauna for sale pirtys dvieju aukstu kaina pirties noriu pirties

 

 


 

 

 

 

 

 

 Sodo namelis VILIJAM 6x10

Gyvename skubos ir stresų amžiuje. Vis daugiau žmonių nesugeba atsipalaiduoti nuo įtempto gyvenimo ritmo. Puiki priemonė pailsėti, atstatyti jėgas bei pasisemti energijos visai darbo savaitei yra sodo namelis savo išsvajotoje sodyboje. Sodo namelis suteikia tikrą energijos „užtaisą". Jis gerina psichinę būseną, miegą, apetitą, lavina organizmo pakantumą pratindami jį prie ekstremalių sąlygų ir stiprina imunitetą.

Sodo namelis „Vilijam“ yra 10m ilgio ir 6m pločio. Sodo namelio plotas 60m2. Greta prijungta 2m terasa. Ant Sodo namelio terasos galėsite mėgautis gražiais vaizdais, rimstančiu vakaru, pasiklausyti paukštelių čiulbėjimo. Dviejų aukšto sodo namelis iš rąstų yra šildoma malkomis. Užpilami juostiniai pamatai, kurie gali išlaikyti apkrovą nuo 5 iki 10 tonų. Sodo namelio „Violeta“ išorinės sienos yra 240mm Twinskin, vidinės sienos karkasinės, yra įmontuojami euro langai su stiklo paketais, kurie apsaugo nuo visokiausiu garsu lauke ir užtikrina jums ramybe ir jaukia tylą. Išorinė mediena impregnuojama ypač kokybišku impregnantu norint suteikti jai ilgaamžiškumo ir apsaugoti nuo drėgmės, purvo, kenkėjų ir t.t. įsiskverbimo. Sodo namelio stogas yra dengiamas 150mm profiliuota skarda ir apšiltinamas 20 centimetrų akmens vata, kuri yra nedegi ir apsaugos sodo namelį nuo gaisro. Stogo dangą galima keisti į bet kokią pageidaujamą, jei reikia priderinti prie šalia esančių pastatų. Sodo namelyje „Vilijam“ yra įmontuota plastikinė lietaus nuvedimo sistema, kuri gali atlaikyti tikrai nemažas sniego apkrovas.

    

Sodo namelyje yra pilnai įrengta elektros instaliacija (apšvietimas sumontuotas sodo namelio viduje bei terasoje), yra įrenginėjama santechnika. Sodo namelis ,,Viilijam“ yra gan erdvus antrame aukšte yra du kambariai kuriame galėsite įrengti jaukius miegamuosius savo svečiams bei šeimos nariams, taip pat pirmame aukšte yra gan daug vietos jame tilps virtuve ir valgomasis jūsų  seimai. Sodo namelis skirtas 12 – 15 žmonėms, kuriame sukurtas jaukus jaukus šeimyninis interjeras, yra židinys, prie kurio galima grožėtis naturaliai degančia liepsna, spragsėjimu. Kambaryje sėdint ant suoliuko ir gurkšnojant arbatą, pėdas, kad nesušaltų galima atremti į šiltą krosnies mūrą. Jūsų pačiu patogumui ir komfortui sodo namelyje ,,Vilijam“ yra įrengtas dušas ir WC.

    

    

Atsibodo kasdienė rutina?!... Jau nuo senų laikų sodo namelis gryname ore yra ne tik sveikatos šaltinis, bet ir poilsio ar pramogų vieta, todėl paįvairink savo laisvalaikį sodo namelyje „Vilijam“. Šis puikus sodo namelis atgaivins tavo sielą ir nuims stresą!