Žemėlapis

 

pirtys pirtis pirciu gamyba sauna garine sauna for sale pirtys dvieju aukstu kaina pirties noriu pirties

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Pirtis TUNDRA SHOW 6x3,5

 

Pirties teikiamais malonumais ir teigiamu poveikiu žmonės naudojasi jau nuo labai senų laikų. Pirtis visuomet buvo ir yra viena iš priemonių gerai sveikatai palaikyti bei ligoms gydyti. Todėl būtent dėl šių priežasčių žmonės renkasi poilsį pirtyje, kur galima atsipalaiduoti, pailsėti. Paprasti gyvenimo malonumai ir jauki aplinka – tai yra tos gėrybės, kurias gali pasiūlyti pirtis „Tundra Show“.

Pirtis  „Tundra Show“  yra 6m  x 3,5m dydžio su 1,5m terasa ( 27,5 m2 bendro ploto) vieno aukšto pastatas iš rastų, šildomas malkomis. Užpilami yra juostiniai pamatai, kurie gali išlaikyti 5 ir net 10 tonų apkrovą, išstumti juos iš grunto negali net arktinis šaltis. Terasa su stogu (8,25 m2) – erdvė, kurioje vienu metu laisvai gali tilpti iki 4-5 žmonių, kurie gali ilsėtis bet kokiu oru. Pirtelės išorinės sienos yra 150mm Twinskin, vidinės sienos karkasinės, langai mediniai su stiklo paketais. Išorinė mediena impregnuojama ypač kokybišku bei patvariu impregnantu. Pirties „Tundra Show“ stogas yra dengtas profiliuota skarda 150mm ir apšiltintas 15 centimetrų akmens vata. Mat akmens šiltinamoji vata yra nedegi, ši statybinė medžiaga, suteiks ne tik šilumą, bet ir apsaugos pirtys nuo gaisrų. Stogo dangą galima keisti į bet kokią pageidaujamą, jei reikia priderinti prie šalia esančių pastatų.  Pirties „Tundra Show“ lietaus nuvedimo sistema yra plastikinė (apvali), jai yra pritaikyta atlaikyti didesnes sniego apkrovas nei jos įprastai būna Lietovoje. Plastikinė nuvedimo sistema yra gana patvari ir lengvai montuojama.  Pirties grindys yra iš 28mm storio pušies, tačiau terasa iš profiliuotų, impregnuotų grindinių lentų.

    

Pirtis „Tundra Show“ yra su pilnai įrengta vidaus apdaila bei visais baldais: stalas, suolai, pakabos drabužiams, lentynos, įmontuojami į lubas šviestuvai, elektros rozetės. Poilsio zonoje, t.y. priepirtyje yra užtektinai vietos persirengimui, atsisėsti bei rūbams pasikabinti. Priepirtyje yra patogu ne tik persirengti, bet ir ilsėtis prieš užeinant į pirtį. Prie židinio stovi stalas su suoliukais, čia galima pateikti nedideles vaišes, atsigaivinti po pirties arba pagurkšnoti alaus. J Taip pat priepirtyje neprailgs ilgi žiemos vakarai, romantiškai leidžiant laiką su artimaisiais spragsint židiniui, kuris apšildo ir priepirtį ir garinę. Garinėje bei priepirtyje galima montuoti tiek įprastą, tiek LED apšvietimą, kuris šiuo metu itin populiarėja.

    

Pirties garinė taip pat yra pilnai įrengta: gultai, termometras, hermetiški šviestuvai kaitinimosi patalpoje, nerūdijančio plieno vandens bakas 100 ltr. Pirtyje vienu metu gali kaitintis 4 – 5 asmenys. Ir ne tik kaitintis, bet taip pat pasimėgauti kitais pirties malonumais – sveikatinančiomis lapuočių ir spygliuočių vantomis, druskos, eterinių ir medaus šveičiamosiomis kūno kaukėmis. Rusiška pirtis išsiskyria tuo, jog čia temperatūra siekia net iki 700C, todėl dregmės saunoje yra apie 40%. Šios pirties nauda organizmui labai didelė, nes organizmas išvalomas nuo toksinų, oda tampa gražesnė, pagreitėja medžiagų apykaita, net yra galimybė pasveikti nuo bronchito ar peršalimo. Kuo ,, Tundra Show“ pirties modelis skiriasi nuo ,,Tundra“?  O būtent tuo, kad ,,Tundra Show“ pirtis yra su dušu.

    

    

Projektuojant pirtį buvo naudotasi daugiamete pirties procedūrų vedimo patirtimi, kritiškai įvertinta paskutinio dešimtmečio kaimo turizmo sodybų pirčių eksploatavimo patirtis, panaudota turtinga šiuolaikinių medinių suomiškų pirčių įrengimo patirtis.

Dažnas pasvajoja apie pirties įsirengimą tačiau pagalvojus apie užsitęsusias statybas ir netvarką kieme, laiko stoką, nepakankamą išmanymą apie pirties įrengimo specifiką vis neišsipildo svajonės. Pirtis „Tundra Show“ yra surenkama greitai, Jūs neatsitrauksite nuo savo įprastinės veiklos ir negaišite savo laiko statyboms.

 

 

Naujovė! Dabar yra galimybė užsisakyti už papildomą mokestį lauko terasą įrengta iš natūralios medienos su turėklais bei apsaugines metalines žaliuzes.

metalines zaliuzes  metalines zaliuzes  metalines zaliuzes

   Su metalinėmis lauko žaliuzėmis Jus visada jausitės saugūs. Jokie vagiai neilįs į Jūsų naują pirtį. Metalinės žaliuzės netik apsaugo, bet ir papuošia Jūsų pirtį, nes jos atrodo labai moderniai, estetiškai, juolab Jus galesite patys pasirinkti Jums labiausiai patiksiančią žaliuzių spalvą.

 
terasa is medzio  terasa is medienos  terasa prie pirties

   Lauko terasą mes galime įrengti tokio dydžio, kokio pageidausite Jus! Lauko terasą galima nutiesti tiesiai iki Jūsų baseino arba iki tvenkinio, Jus daugiau nesušlapsite ir neišsipurvinsite kojų beidami nuo savo namų ar pirties iki vandens telkinio.

   Siūlome Jums puikia galimybę įrengti praktišką, naujovišką lauko tualetą iš natūralios medienos vos tik už 1500 lt. Produkcija gaminama iš aukštos kokybės spygliuočių (eglė, pušis) medienos tašelių. Yra išorės apdaila, tai dailylentės. Jums nereikės bėgioti toliužsimanius į tualetą, nes jis bus tiesiai prie pirties.

tualetas lauke  tualetas is medienos  lauko tualetas prie saunos

  Laipteliai yra viena iš svarbiausių ir būtiniausių pirčių dalių. Vieniems laipteliai reikalingi kaip dizaino dalis, pavyzdžiui ant kurių galima  būtų pastatyti gėles, kurios papuoš aplinką, kitiems laipteliai reikalingi kaip pagalbinė priemonė, tam, kad lengviau būtų užeiti į pirtį. Laiptelius kiekvienas klientas gali pasirinkti pagal savo skonį, pvz vienas laiptelis, keli laipteliai, platūs arba siauresni, ilgi arba trumpi. Ir vos tik už 175 lt/m1.

laipteliai prie pirties  pirties laipteliai  laipteliai prie saunos

   Vidaus impregnavimas taip pat yra kiekvienam labai svarbus. Vieniems patalpos patinka šviesios, antriems tamsesnės, tretiem- ryškesnės. Tad Jums turime puiku pasiūlymą! Jus patys galėsite pasirinkti Jums patinkančią pirties spalvą! Nudažius pirtį, ji netik atrodys gražiai, bet ir dažai apsaugo pirtį nuo pelesių, puvimo. Tai medienos apsaugos priemonė skirta statiškai neapkrautai lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo, atitinkanti GK 2 ir 3 pagal EN 335-1 ir DIN 68800-3. Taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės. Netrūkinėja ir neatsilupa. Dėl padidinto kietųjųdalelių kiekio suteikiama apsauga nuo vabzdžių. Lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.

vidaus impregnavimas  impregnuotas vidus  nudazytos sienos pirtyje

sienu impregnavimas  sienu impregnavimas pirtyje  sienos saunoje impregnuotos