Žemėlapis

 

pirtys pirtis pirciu gamyba sauna garine sauna for sale pirtys dvieju aukstu kaina pirties noriu pirties

 

 


 

 

 

 

 

 

Pirtis ABAMA

Pirtis puikus pasirinkimas, jei norite ne tik atgauti jėgas po sunkių savaitės darbų, bet ir būti žvalesni, sveikesni, linksmesni ir žinoma-džiaugtis švytinčia veido bei kūno oda, pašalinti stresą. Jei dėl šių, ar kitų priežasčių, planuojate įsirengti pirtį savo namuose, atkreipkite dėmesį į mūsų patarimus.


pirtys sauna pirties kaina  pirtele medine pilania irengta  pirtys sauna pardavimui

Garinė taip pat yra pilnai įrengta. Įrengti gultai pagaminti iš drebulės. Jie išdėstomi, dviem lygiais. Sėdint gali šildytis 4 - 5 suaugę. Gulint – 2. Gultai yra mobilus, norint išvalyti pirtį, galima juos pakelti, periant žmogų apatinį gultą galima pastumti giliau , kas leidžia arčiau prieiti prie periamo žmogaus. O po garinimosi galėsite palisti po šaltu dušu, kuris yra įrengtas pagal naujausias technologijas iš termomedienos.

garine sauna irengimas  dusas sauna pirtis irengimas  garine su apsviestais akmenimis

Laikas, praleistas pirtyje, iš tiesų yra malonus bei naudingas, tačiau būtina atminti, jog ši namų patalpa reikalauja ir tam tikros priežiūros.

Svarbiausi pirties priežiūros akcentai:

  1. Prieš maudydamiesi gerai išvėdinkite šią patalpą;
  2. Pagrindinės priemonės, padėsiančios palaikyti pirties švarą – šepetys, muilas, specialios dezinfekavimo priemonės;
  3. Malonų kvapą pirtyje palaikyti padės natūralus įvairių augalų ekstraktai ar tiesiog maišeliai, pripildyti džiovintų kvapių augalų žiedais bei lapais.

Pirtis „Abama“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisiesti kampinį suoliuką skirta 10 - 12 žmonėms, taip pat lentynas su rozetėmis radio imtuvui ir arbatinukui pastatyti, veidrodis su rozete fenui pradžiugina moteris, rankšluosčiu džiovykla maloniai sušildo šlapius rakšluosčius.

priespirtis medine su zidiniu  priespirtis medine su zidiniu 

Pirtis „Abama“ yra su pilnu antru aukštu, kuriame galima įrengti miegamuosius sau ir savo svečiams kurie galės pailsėti po kiekvienos pirties perimosi procedūros.

antras aukstas saunoje  medinis antras aukstas  antras aukstas medinis pirtyje

Šių priemonių dėka turėsite dvejopą naudą: kvapas pirtyje bus ne tik malonus, bet ir darys tam tikrą poveikį jūsų organizmui, štai, pavyzdžiui, levandų aromatas padeda atsipalaiduoti, ramina, šalina stresą, o citrusinių vaisių aromatas pakelia nuotaiką, suteikia energijos, žvalumo, tad labai svarbu, jog išsirinktumėte tinkamą aromatą.

Na, o pabaigai belieka tik priminti, jog pirties teikiama nauda yra išties didelė, tačiau būtina atminti, jog netinkamai elgdamiesi galite sau pakenkti. Kad taip nenutiktų, būdami pirtyje nevartokite alkoholinių gėrimų, o jei neseniai patyrėte infarktą ar sergate hipertonija, dėl lankymosi pirtyje, būtinai pasitarkite su  savo gydytoju. Norėdami išvengti perkaitimo, galvą pridenkite specialia skrybėle ar kepure.

Svajojate apie pirtį? Girti ir aiškinti, kodėl pirtis yra puikus ir sveikas būdas praleisti laiką, aiškinti turbūt mažai kam reikia, o štai kaip suplanuoti ir įrengti pirtelę – žymiai sudėtingesnis klausimas. Būtent todėl kreipkitės į mus ir mes Jums patarsime bei pasiūlysime savo variantus!Naujovė! Dabar yra galimybė užsisakyti už papildomą mokestį lauko terasą įrengta iš natūralios medienos su turėklais bei apsaugines metalines žaliuzes.

metalines zaliuzes  metalines zaliuzes  metalines zaliuzes

   Su metalinėmis lauko žaliuzėmis Jus visada jausitės saugūs. Jokie vagiai neilįs į Jūsų naują pirtį. Metalinės žaliuzės netik apsaugo, bet ir papuošia Jūsų pirtį, nes jos atrodo labai moderniai, estetiškai, juolab Jus galesite patys pasirinkti Jums labiausiai patiksiančią žaliuzių spalvą.

 
terasa is medzio  terasa is medienos  terasa prie pirties

   Lauko terasą mes galime įrengti tokio dydžio, kokio pageidausite Jus! Lauko terasą galima nutiesti tiesiai iki Jūsų baseino arba iki tvenkinio, Jus daugiau nesušlapsite ir neišsipurvinsite kojų beidami nuo savo namų ar pirties iki vandens telkinio.

   Siūlome Jums puikia galimybę įrengti praktišką, naujovišką lauko tualetą iš natūralios medienos vos tik už 1500 lt. Produkcija gaminama iš aukštos kokybės spygliuočių (eglė, pušis) medienos tašelių. Yra išorės apdaila, tai dailylentės. Jums nereikės bėgioti toliužsimanius į tualetą, nes jis bus tiesiai prie pirties.

tualetas lauke  tualetas is medienos  lauko tualetas prie saunos

  Laipteliai yra viena iš svarbiausių ir būtiniausių pirčių dalių. Vieniems laipteliai reikalingi kaip dizaino dalis, pavyzdžiui ant kurių galima  būtų pastatyti gėles, kurios papuoš aplinką, kitiems laipteliai reikalingi kaip pagalbinė priemonė, tam, kad lengviau būtų užeiti į pirtį. Laiptelius kiekvienas klientas gali pasirinkti pagal savo skonį, pvz vienas laiptelis, keli laipteliai, platūs arba siauresni, ilgi arba trumpi. Ir vos tik už 175 lt/m1.

laipteliai prie pirties  pirties laipteliai  laipteliai prie saunos

   Vidaus impregnavimas taip pat yra kiekvienam labai svarbus. Vieniems patalpos patinka šviesios, antriems tamsesnės, tretiem- ryškesnės. Tad Jums turime puiku pasiūlymą! Jus patys galėsite pasirinkti Jums patinkančią pirties spalvą! Nudažius pirtį, ji netik atrodys gražiai, bet ir dažai apsaugo pirtį nuo pelesių, puvimo. Tai medienos apsaugos priemonė skirta statiškai neapkrautai lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo, atitinkanti GK 2 ir 3 pagal EN 335-1 ir DIN 68800-3. Taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės. Netrūkinėja ir neatsilupa. Dėl padidinto kietųjųdalelių kiekio suteikiama apsauga nuo vabzdžių. Lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.

vidaus impregnavimas  impregnuotas vidus  nudazytos sienos pirtyje

sienu impregnavimas  sienu impregnavimas pirtyje  sienos saunoje impregnuotos