Žemėlapis

 

pirtys pirtis pirciu gamyba sauna garine sauna for sale pirtys dvieju aukstu kaina pirties noriu pirties

 

 


 

 

 

 

 

 

Pirtis AKROPOLIS MAX

Pirtis - kiekvienos sodybos atributas, kur galima ne tik puikiai pailsėti, bet ir pagerinti savo sveikatą. Pirtys Lietuvoje visais laikais buvo labai populiarios, ir šis populiarumas kuo toliau, tuo labiau populiarėja. Nors dabar jau turime galimybę sauną įsirengti tiesiog bute, vis dėlto ji negali suteikti tiek įspūdžių ir džiaugsmo bei tikroviškumo, kiek kaimiška pirtelė, kai įkaitęs gali pūkštelėti į ežerą ar upę.

 

sauna pirtis medine   sauna pirtis is medzio   sauna pirtele medine

 

Pirtis yra rąstinė, kas padeda dar ilgiau išlaikyti šilumą ir lėtai, neperkaitindama patalpos oro, ją grąžinti. Pirtelė šildoma malkomis. Rąstinė pirtelė puikiai „pritampa“ natūralaus peizažo fone, joje tvyro jaukumo ir saugumo jausmas.  Pirtyje "Akropolis max" yra gan dideli langai. Visų pirmą, per juos žiūrėdami galėsite grožėtis gamta, visų antrą, pirties patalpose visada bus šviesų. Pirties išorinės sienos yra 150mm Twinskin, vidinės sienos karkasinės, langai mediniai su stiklo paketais.

Ir pati svarbiausia pirties dalis, tai garinė. Joje galėsite pamiršti kasdieninę rutiną, o atlikus įvairias procedūras, pvz. gydymasį vanta, pasijusite lyg spa centre, o kad procedūros būtų efektyvesnės, drąsiai galite pilti ant akmenų ne tik vandenį, bet ir įvairius malonius kvapus, kurie netik suteikia malonų kvapą garinėje, bet ir atgaiviną odą.

 

garine pirtyje su sauna    medine garine akmenys apsviesti    piertele sauna garine

 

Siekiant palikti pirties autentiškumą, mes siūlome įrengti medinį dušą, pagaminta pagal specialias technologijas iš termomiedienos. Atsparios vandeniui lentelės ne tik atlieka savo funkcijas, bet ir leidžia prisiglausti prie sienos šaltais žiemos vakarais. Taip pat mes Jums siūlome kibirą apsipilimui ledinių vandeniu po garinimosi. Šaltį kaip gydymo priemonę dar gilioje senovėje naudojo graikai ir romėnai. Jau tuomet buvo žinoma, kad jis malšina skausmą ir gydo įvairius uždegimus. Šaltas vanduo slopina stresą, nervinę įtampą, fizinį nuovargį, kurį mes patiriame kone kiekvieną dieną. Taip pat šaltas vanduo naudingas kenčiantiems nuo cukriniio diabeto arba antsvorio. Ir Jums daugiau neprireiks bėgioti į lauką. Nes mes įrengemė tualetą viduje. :)

 

dusas pirtyje medineje            patogus tualeetas pirtyje


Pirtyje yra svetainė, kurioje galėsite patogiai atsisėsti ant suoliukų, atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios dienos, o ant lentynų galėsite padėti Jums būtiniausius daiktus ar dekoracijas.

 

svetaine patogi pirtyje          pirties saunos svetaine


svetaien sauna pirtis          akropolis max sauna langai

 

Pirtyje "Akropolis max" yra įrengtas antras aukštas, kuri galėsite apstatyti patogiais Jums baldais ir ilsėtis kiek norėsite.


antras aukstas saunoje is medienos     antras aukstas pirtyje medineje      lubos antrame aukste saunoje

 

Pirties „Akropolis“ stogas yra dengtas profiliuota skarda ir apšiltintas akmens vata, kuri suteiks ne tik šilumą, bet ir apsaugos pirtys nuo gaisrų, nes tokia vata yra nedegi. Stogo dangą galima keisti pagal Jūsų norus, jei norite priderinti prie šalia esančių pastatų.

 

 


 

Naujovė! Dabar yra galimybė užsisakyti už papildomą mokestį lauko terasą įrengta iš natūralios medienos su turėklais bei apsaugines metalines žaliuzes.

metalines zaliuzes  metalines zaliuzes  metalines zaliuzes

   Su metalinėmis lauko žaliuzėmis Jus visada jausitės saugūs. Jokie vagiai neilįs į Jūsų naują pirtį. Metalinės žaliuzės netik apsaugo, bet ir papuošia Jūsų pirtį, nes jos atrodo labai moderniai, estetiškai, juolab Jus galesite patys pasirinkti Jums labiausiai patiksiančią žaliuzių spalvą.

 
terasa is medzio  terasa is medienos  terasa prie pirties

   Lauko terasą mes galime įrengti tokio dydžio, kokio pageidausite Jus! Lauko terasą galima nutiesti tiesiai iki Jūsų baseino arba iki tvenkinio, Jus daugiau nesušlapsite ir neišsipurvinsite kojų beidami nuo savo namų ar pirties iki vandens telkinio.

   Siūlome Jums puikia galimybę įrengti praktišką, naujovišką lauko tualetą iš natūralios medienos vos tik už 1500 lt. Produkcija gaminama iš aukštos kokybės spygliuočių (eglė, pušis) medienos tašelių. Yra išorės apdaila, tai dailylentės. Jums nereikės bėgioti toliužsimanius į tualetą, nes jis bus tiesiai prie pirties.

tualetas lauke  tualetas is medienos  lauko tualetas prie saunos

  Laipteliai yra viena iš svarbiausių ir būtiniausių pirčių dalių. Vieniems laipteliai reikalingi kaip dizaino dalis, pavyzdžiui ant kurių galima  būtų pastatyti gėles, kurios papuoš aplinką, kitiems laipteliai reikalingi kaip pagalbinė priemonė, tam, kad lengviau būtų užeiti į pirtį. Laiptelius kiekvienas klientas gali pasirinkti pagal savo skonį, pvz vienas laiptelis, keli laipteliai, platūs arba siauresni, ilgi arba trumpi. Ir vos tik už 175 lt/m1.

laipteliai prie pirties  pirties laipteliai  laipteliai prie saunos

   Vidaus impregnavimas taip pat yra kiekvienam labai svarbus. Vieniems patalpos patinka šviesios, antriems tamsesnės, tretiem- ryškesnės. Tad Jums turime puiku pasiūlymą! Jus patys galėsite pasirinkti Jums patinkančią pirties spalvą! Nudažius pirtį, ji netik atrodys gražiai, bet ir dažai apsaugo pirtį nuo pelesių, puvimo. Tai medienos apsaugos priemonė skirta statiškai neapkrautai lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo, atitinkanti GK 2 ir 3 pagal EN 335-1 ir DIN 68800-3. Taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės. Netrūkinėja ir neatsilupa. Dėl padidinto kietųjųdalelių kiekio suteikiama apsauga nuo vabzdžių. Lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.

vidaus impregnavimas  impregnuotas vidus  nudazytos sienos pirtyje

sienu impregnavimas  sienu impregnavimas pirtyje  sienos saunoje impregnuotos